NR 470570
SPEGEL & TRYMÅBORD Empirestil, 18/1900-tal, förgylld dekor, bord med marmorskiva, spegel H 128 B 63, bord H 77, B 67, D 29 (cm) slitage, dekorbortfall, krön till spegeln saknas, skivan med sprickbildning.

Utropspris 800

950 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr