NR 473499
SÄNGBORD 1950/60-tal, AB Carlström & Co, fanerat med teak, H 54, B 46, D 33 (cm), bruksslitage, fanérskada.

Utropspris 300

225 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr