NR 474012
SOFFBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, ben med skuren dekor, H 61 B 121 D 77 (cm), bruksslitage, mindre skavmärken.

Utropspris 400

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr