NR 474014
CHIFFONJÉ 1800-talets mitt, fanerad med björk, H 132 B 106 D 47 (cm), slitage, skavmärken, torrsprickor, nycklar till klaff och 3 nedre lådor saknas.

Utropspris 600

1300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr