NR 474022
SATSBORD 2-delar, 1900-talets andra hälft, fanérat med teak, mått största bordet H 49 B 48 D 35 (cm), lilla bordet med fanérskada, bruksslitage.

Utropspris 300

400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr