NR 474034
VITRINSKÅP Engelskstil, 1900-talets andra hälft, spröjsat glas, H 120 B 59 D 30 (cm), slitage, skavmärken, några mindre fanersläpp.

Utropspris 400

800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr