NR 476582
MATSALSSKÅP 1900-talets andra hälft, vitrinöverdel, H 202, B 147, D 44 (cm), övre hyllan saknar glashyllor, slitage, skavmärken, nagg på glashyllor.

Utropspris 500

850 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr