NR 476583
SOFFA Chesterfieldmodell, 1900-talets andra hälft, skinnklädsel, längd 217 cm, slitage, skavmärken, dynor med några skador, 1 knapp saknas.

Utropspris 600

550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr