NR 476584
BOKHYLLOR 3 st, Gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerade med mahogny, fothylsor & bronser i mässing, skåp nedtill, H 181, B 80, D 28 (cm/st) mindre bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

450 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr