NR 476585
BYRÅ Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, H 84, B 76, D 47 (cm) något krackelerad lack, skavmärken.

Utropspris 500

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr