NR 476586
KLÄDSKÅP Nyrenässans, sent 1800-tal, fanerat med valnöt & valnötsrot, skuren dekor, H 178, B 85, D 49 (cm) bruksslitage, skavmärken, nyckel till lådor saknas, några listdelar saknas, mindre torrsprickor.

Utropspris 1500

1000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr