NR 476590
KLAFFBORD Karl-Johan stil, 1900-talets första hälft, fanerat med mahogny, sargen med låda, H 70, B 21+68+21, D 67 (cm) nyckel saknas, bruksslitage, skavmärken, något mindre fanérsläpp.

Utropspris 500

60 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr