NR 478719
TRÄDGÅRDSSOFFA 1900-talets andra hälft, Melins Metallgjuteri Anderstorp, rikt dekorerad med ormbunkar, aluminium, längd 147 cm, mindre bruksslitage.

Utropspris 3000-4000

3300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr