NR 480414
SALONGSGRUPP Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, valnöt, rikt skuren dekor, soffa längd 195 cm, 2 fåtöljer, 6 stolar, bruksslitage, soffans krön med avslag, 1 defekt stolsben.

Utropspris 3000-4000

1300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr