NR 480438
SKÅP 1950/60-tal, fanerat med teak och ek, 3 skjutdörrar, 2-delat, H 133, B 170, D 45 (cm), bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr