NR 480461
STOLAR 4 st, Carl Malmsten "Lilla Åland" Stolab, stämplade 1992 & 2006, björk, bruksslitage, 2+2 st/nyansskillnad.

Utropspris 3000-4000

3900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr