NR 480494
AVLASTNINGSBORD 1 par, 1960-tal, fanerade med teak, H 51, B 70, D 47 (cm/st) bruksslitage, några fläckar.

Utropspris 500-1000

2019-09-18 19:18:00

300 kr

12019-09-18 19:03:33300

LARS LERIN såld för 196 000 kr