NR 480611
STOLAR 2 st, Senbarock, 1700-tal, valnöt, skuren dekor, ryggar klädda med rotting, slitage, något ostabila, några lagningar.

Utropspris 1000-2000

1750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr