NR 480626
GOLVUR Rokokostil, Fryksdalen 17/1800-tal, fodral signerat ANS, urverk signerat P Eriksson - Speked, höjd 229 cm, slitage, torrsprickor, nyckel saknas, lod & pendel finns, senare målning.

Utropspris 3000-4000

2000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr