NR 487847
RÖKBORD 1930/40-tal, fanerat med björk & alm, intarsiadekor, infälld glasskiva, H 61, B 60, D 60 (cm) bruksslitage.

Utropspris 600

550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr