NR 487848
TRÄDGÅRDSSTOL Grythyttan Stålmöbler "Fåtölj B2" 1950-tal, stomme i fjäderstål, slitage, färgsläpp.

Utropspris 600

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr