NR 487853
SATSBORD 3 delar, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, fanerade med valnöt, det största H 53, B 58, D 37 (cm) bruksslitage, fläckar.

Utropspris 300

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr