NR 487854
AVLASTNINGSBORD Rokokostil, 1900-talets andra hälft, kaklad skiva, H 53, B 50, D 35 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 300

2019-11-17 19:20:00

50 kr

12019-11-14 13:15:2150

LARS LERIN såld för 196 000 kr