NR 487856
HÖRNSKÅP City Möbler AB - Tibro, 1900-talets andra hälft, vitrinöverdel, räfflade dörrar, H 188, B 96, D 58 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 1000

550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr