NR 487859
BRICKBORD Tage Uddmark, 1900-talets andra hälft, H 63, B 73, D 48 (cm) bruksslitage, bricka med färgsläpp.

Utropspris 500

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr