NR 487860
BÄNK "Wermlandsbänken" signerad G.H Hantverksgården Ransäter 1984, handmålad, H 42, L 98, B 27 (cm) bruksslitage.

Utropspris 400

600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr